|
|
Stockholm februari 2010 |
|
Tack för en härlig medlemsvecka!
Vårens medlemsvecka ägde rum den 1-5 februari och jag vill tacka dig som kom och visade upp Sturebadet för dina vänner och kollegor. Jag är även tacksam och glad över att du som befintlig medlem har överseende med att det kan vara extra mycket folk i lokalerna under den här veckan.
Under medlemsveckan hade vi en tävling där du kunde vinna en resa för två till exklusiva Marbella Club. I vinsten ingick två nätter i en svit och frukostbuffé för två personer. Boendet sponsras av Marbella Club och flyget av Sturebadet. Vinnaren av resan är Thom Lundberg då han rekryterade flest nya medlemmar. Stort grattis!
|
Chef försäljning/marknad |
| |||||||||||||||||||
Specialklass med spikmatta 24 mars
|
Under medlemsveckan hade vi en klass med spikmatta som tyvärr blev inställd pga sjukdom. Många har hört av sig så här kommer en ny chans! Välkommen på en specialklass med spikmatta onsdagen den 24 mars kl 16.00 - 17.00. Klassen är kostnadsfri men observera att en ”no-show”-avgift utgår på 100 kr per person. Antalet platser är begränsat och det är först till kvarn som gäller. Anmälan görs senast den 22 mars.
|
|